Zaznacz stronę

Nowoczesne rozwiązania

Dla branży pszczelarskiej

Pasieka – Barć

Tworzymy produkty dla pszczelarzy

Cechują Nas nowoczesne rozwiązania

Solidność wykonania

Nasze produkty są wykonane z pszczelarską dokładnością

Szybka dostawa na czas

Dostarczamy nasze produkty bezpośrednio do klienta

Niska cena

Solidne wykonanie i niska cena jest naszą dewizą

Zobacz nasz atest

Cechują nas indywidualne rozwiązania

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkująca i dostarczającą nowoczesne rozwiązania dla branży pszczelarskiej. Charakteryzujemy się wieloletnim doświadczeniem na rynku, dzięki czemu każdy nasz klient ma pewność korzystania z naszych usług – solidnej i profesjonalnej firmy.

Lat na rynku

Innowacyjnych rowziązań

Ostatnie projekty

Dekrystalizator Standard

Dekrystalizator Standard służy do suszenia pyłku kwiatowego jak również do dekrystalizacji miodu. Został wykonany z izolowanych ścianek o grubości 20mm, z zewnętrznej strony pokryta jest płytą HDF a jej środek w całości jest wykonany z blachy alluminiowej o grubości 0,8mm.

Dekrystalizator Standard i Lux

Dekrystalizatory posiadają grzałki oraz dwa obiegi powietrza wymuszone wentylatorami. Dzięki temu rozwiązaniu zachowujemy równą temperaturę w całej komorze. Urządzenie zostało wyposażone w elektroniczny sterownik z regulacją temperatury w zakresie od 0 do 55 stopni Celcjusza, regulacja co 0,1 stopnia. Podjazd wykonany z blachy kwasoodpornej 5mm.

Dekrystalizator Lux

Dekrystalizator Lux służy do suszenia pyłku kwiatowego jak również do dekrystalizacji miodu. Został wykonany z izolowanych ścianek o grubości 20mm, z zewnętrznej strony pokryta jest płytą HDF a jej środek w całości jest wykonany z blachy alluminiowej o grubości 0,8mm.

Miodarki w systemie radialno-promienisto-kasetowym

Bęben miodarki wykonany jest z blachy kwasoodpornej przeznaczonej do celów spożywczych o grubości 0.8mm. Dodatkowo montowana jest obręcz z płaskownika u góry i u dołu bębna. Dno montowane jest w kształcie stożka.

Miodarki posiadają niezawodny zawór kulowy montowany poniżej dna. Ramka wkładana jest w kasetę, która zaczepiana jest w oś miodarki (oś miodarki jest ruchoma – około 15%, montowana na trzech łożyskach). Zaletą tego systemu jest stabilność miodarki i nie powstają wibracje gdy jet cięższa lub lżejsza ramka z miodem (nie wyrywa plastrów z miodem). Kasety można bardzo łatwo umyć, gdyż każda kaseta jest wyciągana bez potrzeby rozkręcania miodarki.

Napęd montowany jest od dołu z płynną regulacją obrotów na pasku płaskim wieloklinowym.

Nogi miodarki i poprzeczka wykonane są z materiałów nierdzewnych i kwasoodpornych. Pokrywa miodarki wykonana z plexi bezbarwnej montowana na zawiasach. System wirowania odbywa się w jedną stronę, a miód wylatuje z obydwóch stron ramki jednocześnie bez potrzeby odwracania ramek, co przyspiesza pracę wirowania miodu.

Masz pytanie? Zadzwoń:

+48 512 089 944

Opinie klientów

“Współpraca z PASIEKĄ BARĆ układa się już od wielu lat. Solidna firma, solidne wykonanie!!! Polecam !!!”

Jan Karolewski

“Z czystym sumieniem mogę polecić. Tanio, szybko i solidnie !”

Grzegorz Nowak

“Bardzo dobry kontakt, fachowe doradztwo oraz szybkość realizacji to cechy które pasują do firmy Barć.”

Krzysztof Dąbrowski

Kontakt

Pasieka-Barć Andrzej Frąckowiak, Bogusławki 9A, 63-800 Gostyń, NIP : 696-165-87-03

+48 512 089 944

andrzej.frackowiak@pasieka-barc.pl