04-MDW

2.017,20 

Miodarka 4-ramkowa, zasilanie 230V, diagonalna elektryczna wielkopolska, fi 60

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Bęben miodarki wykonany jest z blachy kwasoodpornej do celów spożywczych o grubości 0,8mm. Dodatkowo bęben posiada przetłoczenia a w jego górnej i dolnej części montowana jest obręcz z płaskownika co jeszcze bardziej zwiększa jego stabilność. Dno wykonane jest w kształcie stożka dzięki czemu cały miód spływa do zaworu , który zamontowany jest poniżej dna . Miodarki wyposażone są w niezawodne zawory klapkowe wykonane ze stali kwasoodpornej .

Napęd montowany od spodu miodarki na pasku płaskim wieloklinowym wyposażony w sterownik z płynną regulacją obrotów .Silnik na prąd stały 24V bezpieczny dla użytkownika .Zasilanie sterownika 230 V.

Kosz miodarki wykonany został z drutu kwasoodpornego 3mm w odstępach co 15mm oś osadzona na trzech łożyskach. W celu zdemontowania kosza do mycia wystarczy odkręcić motylki na poprzeczce i wyjąć kosz. Nogi oraz poprzeczka w całości wykonane są z materiałów kwasoodpornych (możliwość odkręcenia nóg bez potrzeby demontowania napędu). Pokrywa zamontowana na zawiasach kwasoodpornych wykonana z bezbarwnego poliwęglanu (zwiększona odporność na pękania).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „04-MDW”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *