018-MRW

5.499,99  (4.471,54  netto)

Miodarka 18 ramek wielkopolskich, 36 ramki półnadstawkowe fi 96, napęd elektryczny z płynną regulacją obrotów, zasilanie 230V – 350W (możliwość przystosowania miodarki na półnastawkowe ramki dadant). Szerokość ramki do 40mm

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Bęben miodarki wykonany jest z blachy kwasoodpornej do celów spożywczych o grubości 0,8mm. Dodatkowo bęben posiada przetłoczenia a w jego górnej i dolnej części montowana jest obręcz z płaskownika co jeszcze bardziej zwiększa jego stabilność. Dno wykonane jest w kształcie stożka dzięki czemu cały miód spływa do zaworu , który zamontowany jest poniżej dna . Miodarki wyposażone są w niezawodne zawory klapkowe wykonane ze stali kwasoodpornej .

Napęd montowany od spodu miodarki na pasku płaskim wieloklinowym wyposażony w sterownik z płynną regulacją obrotów .Silnik na prąd stały 24V bezpieczny dla użytkownika .Zasilanie sterownika 230 V.

Ramka z miodem wkładana jest w kasetę którą zaczepia się na oś miodarki ,kaseta jest ruchoma około 15 % ,oś montowana na 3 łożyskach .Dzięki zastosowaniu systemu ruchomych kaset w miodarce nie dochodzi do powstawania wibracji . Zaletą tego systemu jest również to ze kasety można wyjąć bez potrzeby rozkręcania miodarki w celu jej umycia .

Nogi , poprzeczka oraz kasety w całości  wykonane są z materiałów kwasoodpornych (możliwość odkręcenia nóg bez potrzeby demontowania napędu) . Pokrywa zamontowana na zawiasach kwasoodpornych   wykonana  z bezbarwnego poliwęglanu  (zwiększona odporność na pęknięcia).

System wirowania odbywa się w jedną  stronę  a miód wylatuje z obydwóch stron ramki jednocześnie  bez potrzeby obracania ramek co przyspiesz pracę wirowania miodu .

Miodarka Lux w systemie radialno-promienisto-kasetowym podczas pracy

 

Miodarka Lux w systemie radialno-promienisto-kasetowym podczas pracy z miodem

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „018-MRW”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *